Metal Clip in Aksesuarları

Metal clip-in aksesuarlar, gizli tavan uygulamalarında ve klipin tavan uygulamalarında kullanılan önemli yardımcı elemanların başında gelmektedir. Tavan sistemlerinin montajını kolaylaştıran, yapılara estetik bir görünüm sağlayan, işlevsellik kazandıran bu yapı aksesuarları, neredeyse tüm asma tavan uygulamalarda kullanılabilmektedir.

Metal tavan ve gizli tavan uygulamalarının betorname tavana sabitlenmesi ve birbirine bağlanabilmesi için kullanılabilen bu yapı aksesuarı mutlaka yüksek dayanıklılığa sahip olmalıdır. Çelik ve benzeri, aşınmaya ve paslanmaya dayanıklı malzemelerden üretilmesi gereken clip-in aksesuarlar, Henaks’ın üstün kalite ve tecrübesiyle yapılarınızda çözüm ortağınız oluyor.

Metal Clip-in Aksesuarlar Çeşitleri Nelerdir? Nasıl Kullanılır?

Farklı yapı uygulamalarında kullanılmak üzere üretilen metal clip-in aksesuarların pek çok çeşidi bulunmaktadır;

  • Çiftli yay: Çiftli yay metal clip-in aksesuarları, askı tellerinin birbirine bağlanması ve farklı yüksekliklerdeki tavan uygulamarının yapılmasında kullanılır.
  • Klipin askı maşası: Klipin askı maşası, omega profilinin tellere bağlanmasında kullanılır. Bu şekilde profil betonarme tavana bağlanmış olur.
  • Baskı takozu: Metal tavan uygulamalarında kenar profillerinin yeterli baskıyı yapması için kullanılır. Bu şekilde tavanlarda salınım ya da hareketi engeller.
  • Klipin ekleme: Klipin ekleme yapı aksesuarı, uzun tavan uygulamarında omega profillerini birbirine bağlamak için kullanılır..
  • Klipin klipsi: Klipin klipsi, iki omega profilini birbirine sabitlemek için kullanılır. Bu şekilde tavanda istemeyen hareketler engellenmiş olur.
  • Metal Clip-in Aksesuarları Hakkında Bilgi Alın

    Metal Clip-in Aksesuarları fiyatları, ürün ve hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için formu doldurun,

    Hemen sizinle iletişime geçelim.