Çiftli Yay

 • Çiftli Yay Nedir?
 • Asma tavan başta olmak üzere, pek çok alçıpan yapı sisteminde önemli bir yeri olan çiftli yay, profillerin birbirine bağlanması adına kullanılan önemli bir parçadır. Esnek ve dayanıklı bir yapıya sahip olan bu eleman, profillerin güvenli biçimde bağlanmasını sağlamaktadır.

  Çiftli yay, kolay ve hızlı şekilde kurulabilmesi, bağlantıların sağlam ve güvenli şekilde tamamlanabilmesi için önemlidir. Mutlaka dayanıklı malzemelerden üretilmesi gereken bu yapı elemanı, esnek olması sayesinde titreşime dayanıklıdır. Doğru malzemelerden üretilen, yüksek kaliteli çiftli yay yapı elemanları, yapıların estetik bir görünüm elde etmesine katkı sağladığı kadar uzun ömürlü bir kullanım da sunmaktadır.

  Çiftli yay, basit bir parça gibi görünüyor olsa da asma tavan sistemlerinin güvenliği ve dayanıklılığını doğrudan etkilemektedir. Bu nedenle, seçim yaparken mutlaka kaliteli ve güvenilir markaların ürünlerini tercih etmeniz tavsiye edilmektedir.
 • Çiftli Yay Nasıl Kullanılır?
 • Pratik bir kullanıma sahip olan bu yapı elemanında, öncelikle yayın profilin ucundaki deliğe yerleştirilmesi gereklidir. Ardından, diğer profilin ucunda bulunan deliğe takılarak sıkıştırılmalıdır. Yeterli sayıda profil sabitlendikten sonra asma tavan uygulamasının iskeleti oluşacaktır. Profilleri doğrudan bağlayan bir eleman olması nedeniyle, çiftli yayın mutlaka yüksek kalitede, dayanıklı malzemelerden üretilmesi önemlidir.
 • Çiftli Yay Ürün Özellikleri
 • Yapılarınızın ihtiyaçlarını en iyi şekilde anlayan Henaks, çiftli yay ürününde de en yüksek kaliteyi sunuyor. XX malzemeden üretilen ve XX boyutlarında olan Henaks çiftli yay, asma tavan uygulamalarınızın uzun ömürlü olmasına yardım edecek!

  Paket Adet
  Koli içi 1000

  Çiftli Yay Hakkında Bilgi Alın

  Çiftli Yay fiyatları, ürün ve hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için formu doldurun,

  Hemen sizinle iletişime geçelim.