Ekleme

Klipin Klips Nedir?

Yapılara pek çok konuda fayda sağlayan, hem estetik bir görüntü kazandıran asma tavan uygulamalarında, ara yapı elemanlarının doğru seçimi oldukça önemlidir. Klipin asma tavan uygulamalarında, tavanı oluşturan iskeletin doğru şekilde bağlanması için önemli bir yeri olan klipin klips, mutlaka dayanıklı malzemelerden üretilmesi gereken kritik aksesuarlardan biri olarak kabul edilmektedir.

Klipin klips, T24 de dahil olmak üzere, ana profilleri birbirine sabitleyerek gerekli yapı iskeletini oluşturmak adına kullanılan bir aksesuardır. Mutlaka dayanıklı malzemelerden üretilmesi gereken klipin klips, sabitlendikten sonra yerinden çıkmayacak şekilde olmalıdır. Bu yapı aksesuarından en yüksek verimi alabilmek, uygulamaları daha rahat ve uzun ömürlü tamamlayabilmek için mutlaka profil tipine ve boyutuna uygun bir klipin klips seçmek gerekmektedir.

Klipin Klips Nasıl Kullanılır?

Klipin klipsin temel görevi, ana profilleri birbirlerine sabitlemektir. Bu sebeple alttan ve üstten geçen geçek profilleri birbirine bağlamak için alt kısmı alttaki profile, üst kısmı ise üstteki profile geçirilerek sabitlendiinden emin olunmalıdır. Kolay bir uygulamaya sahip olan klipin klips, hızlı ve etkin biçimde asma tavan sistemlerine uygulanabilmektedir.

Klipin Klips Ürün Özellikleri

Henaks Profil Aksesuaları klipin klips, yüksek kaliteli üretim süreci ve dayanıklı galvanizli telden üretilmesi ile tüm yapılarınızın ihtiyaç duyduğu güveni sağlamaya hazırdır.

Paket Adet
Koli içi 1000

Klipin Klips Hakkında Bilgi Alın

Klipin Klips fiyatları, ürün ve hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için formu doldurun,

Hemen sizinle iletişime geçelim.