Plastik Dübel

 • Plastik Dübel Nedir?
 • Her türlü bağlantı elemanın montajinda çok önemli bir yeri olan plastik dübel, karmaşık yapı uygulamalarından basit sabitleme uygulamalarına kadar her noktada karşımıza çıkmaktadır. Özellikle duvarlarda ufalanma, vida gevşemesi gibi istenmeyen durumların önüne geçmek, istenen elemanı doğru şekilde bağlanmak için plastik dübel kullanımına ihtiyaç duyulmaktadır.

  Plastik dübel, duvarda bir delik açtıktan sonra içeriye yerleştirilen ve vidanın çok daha sağlam şekilde tutunmasını sağlayan bir parçadır. Farklı boyut ve şekillere sahip olan bu yapı aksesuarının temel amacı, duvara eklenen vidanın sabit ve güçlü şekilde tutunmasıdır.

  Dübeller pek çok farklı malzemeden, farklı şekillerde üretilebiliyor olsa da en yaygınlarından biri plastik dübellerdir. Pek çok farklı uygulama için yeterli niteliğe sahip olan bu ürün, çeşitli boyutlarda karşımıza çıkabilmektedir. Dübellerin doğru şekilde kullanılabilmesi ve yapı elemanlarının dayanıklı şekilde sabitlenmesi için mutlaka kullanılacak olan vida boyutuna uygun bir dübel seçilmelidir.
 • Plastik Dübel Nasıl Kullanılır?
 • Plastik dübel, en kolay kolay kullanılabilen yapı malzemelerinden biri olarak görülmektedir. Dübelin kullanımı için duvarda vida çapına uygun bir delik açılması, ardından dübelin deliğe yerleştirilmesi yeterlidir. Daha sonra, vida dübel içerisinde duvara sıkıştırılarak montaj tamamlanmaktadır
 • Plastik Dübel Ürün Özellikleri
 • Plastik dübeller, ekonomik ve dayanıklı bir çözüm sunması sayesinde sıkça tercih edilmektedir. Henaks güvencesi ile satın alabileceğiniz, XXX boyutlarında sunulan plastik dübeller ile tüm montaj ihtiyaçlarınızı hem pratik hem de uzun ömürlü şekilde karşılayabilirsiniz.

  Paket Adet
  Koli içi 1000

  Plastik Dübeller Hakkında Bilgi Alın

  Plastik Dübel fiyatları, ürün ve hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için formu doldurun,

  Hemen sizinle iletişime geçelim.